O nás

Deni INTERIOR plus - spoločnosť, ktorá začínala ako veľkoobchod systémov posuvných dverí, ale záujem klientov a súčasná situácia na trhu nás priviedla k rozšíreniu nášho portfólia a vznikla spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom, tak aj samotnou výrobou stolárskych výrobkov z drevotrieskových materiálov.

V súčasnej dobe zabezpečujeme pre našich odberateľov výrobu dverí s posuvným systémom, nábytku, šatníkov, vstavaných skríň, kontajnerov, skriniek, obývacích sústav a v neposlednom rade aj kancelárskeho nábytku a komplexného riešenia interiérov. Najpodstatnejšiu časť výrobného programu našej spoločnosti tvoria vstavané skrine a šatníky.s najširším sortimentom hliníkových ako aj oceľových profilov posuvných dverí. Používané profily na vstavané skrine a šatníky sú v niekoľkých tvaroch a
farách. V ponuke momentálne máme 3 typy oceľových profilov a 10 typov
hliníkových profilov celkom v 15 tich farbách.

 

 

Pre odberateľov vstavaných skríň a šatníkov zabezpečíme bezkonkurenčné ceny výrobkov, ktoré spĺňajú všetky kvalitatívne požiadavky na súčasnom trhu. Ponúkame širokú škálu dekorov drevotrieskových materiálov a neustále dopĺňame nové výrobky podľa práve prebiehajúceho trendu a požiadavky konečných zákazníkov. Neustále rozširujeme a dopĺňame náš sortiment o nové produkty tak aby sme vyhoveli všetkým klientom našich odberateľov.