Výroba

V súčasnej dobe zabezpečujeme pre našich odberateľov výrobu posuvných dverí, nábytku, šatníkov, vstavaných skríň, kontajnerov, skriniek, solitérov, obývacích zostáv a v neposlednom rade aj kancelárskeho nábytku a komplexného riešenia interiérov. Hlavnú časť výrobného programu našej spoločnosti tvoria vstavané skrine a šatníky s najširším sortimentom hliníkových ako aj oceľových profilov posuvných dverí. Neustále rozširujeme a dopĺňame náš sortiment o nové produkty tak aby sme vyhoveli v maximálnej miere klientom našich odberateľov.

Pre našich odberateľov zabezpečíme bezkonkurenčné ceny výrobkov, ktoré spĺňajú všetky kvalitatívne požiadavky na súčasnom trhu. Ponúkame širokú škálu dekorov drevotrieskových materiálov, ktorú  neustále dopĺňame o nové produkty podľa nových trendov producentov veľkoplošných materiálov.

Používané profily na vstavané skrine a šatníky tvorí niekoľko typov v farbách a dekóroch. V  ponuke sú 3 typy oceľových profilov a 11 typov hliníkových profilov celkom v 16 tich farbách, ktoré dopĺňame podľa aktuálnej ponuky výrobcov.